KASULIK

TÜDRUKUTEÕHTU PLANEERIMINE – ABC

Kuidas korraldada tüdrukuteõhtut?

 

 

  • Alusta tüdrukuteõhtu planeerimist juba varakult.
  • Võid küll pruudiga enne läbi arutada, kuid üllatusõhtu on meeldejäävam. Samuti jääb pruudil ära võimalus liialt pabistada ja muretseda kuidas, mismoodi ikka saab.
  • Üllatuspeo korraldamiseks vajalikku kontaktid katsu saada pulma kutsutud külaliste nimekirjast. Leia põhjus seda näha. On kirjutamata reegel, et kõik tüdrukutepeole kutsutud inimesed on ka pulma oodatud.

 

 

Floral-Bridesmaids-Robe-700x436Valige aeg

Planeeri tüdrukuteõhtu nädal või kaks enne pulmi. Alati on mõistlik peo toimumise kuupäev ka peigmehega kokku leppida. Hea oleks, kui tüdrukute- kui ka poissmeesteõhtu toimuksid samal ajal - võid ka korraldajaga kokku leppida, et samadesse kohtadesse ei satuks.

 

 

asking-for-moneyKoostage eelarve:

Koosta meili-list ning saada välja küsimus, kui palju on keegi nõus panustama. Kui on lähedasemaid inimesi, kes on nõus maksma rohkem, ja kaugemaid, kes vähem, katsu leida arutluste käigus kuldne kesktee. Variant on ka see, et igaüks investeerib üritusse individuaalselt, nagu heaks arvab.

 

Kui vähegi kokkuleppele jõuate, on põhiorganiseerija huvides, et see summa oleks ühe inimese kontol koos, enne kui reaalseks maksmiseks läheb. Nii toimides väldite hiljem sekeldusi pangaülekannete ja kontonumbritega.

 

 

anecdotas3Milline on põhiplaan

Kas ühe- või kahepäevane üritus? Kus linnas võiks toimuda?

Koguge ideid ja kogemusi. Oluline on, et tore ja lõbus peab läbi erinevate plaanitud tegevuste olema nii pruudil kui ka kaasalöövatel naistel. Veidike piiride ületamist on elamus omaette ja tavalisi asju saab ka teha mõnel muul päeval.

 

 
Kes mida teeb

Korraldage koosistumine või tehke grupivestlus meilitsi.

Hea mõte oleks ülesanded ja tegevused omavahel ära jagada. Pidage meeles, et õhtu peakorraldaja ei pea kindlasti kõige eest vastutama. Samuti tuleks ka ajagraafik kirja panna ning selles püsida, sest muidu võib õhtu venima hakata ja kõiki loodetud tegevusi ei jõutagi ära teha. Ajagraafikut koostades peab ka silmas pidama transporti, liikumisega ja muude viivitustega.

 

Et vältida segadust, pange kõik kirja ja saatke kõigidele laiali. Pea meeles, et detailid on olulised - ära unusta neid! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

http://naine24.postimees.ee/799034/cosmo-kuidas-korraldada-tudrukuteohtut