STRIPAEROOBIKA

STRIPAEROOBIKA

Stripaeroobika on lõbus tantsuline treening, mis murrab igapäevarutiini. Treeningutes striptiisi ei toimu ja põhirõhk on naiselikel liigutustel ja tantsul. Stripaeroobika on tund,kus õpitakse oma keha armastma ja nautima.

Tund algab kerge soojendusega, mis hõlmab endas juba põhiliigutuste õppimist. Sellele järgneb tunni põhiosa, kus õpitakse liikumiskombinatsiooni. Kava on üles ehitatud nii põrandal kui ka püsti olles. Tunni lõpuosas korratakse seda ning   järgneb lõdvestus. Edasi treenitakse põhilihasgruppe ning tund lõpeb venitustega.

Striptants sobib nii algajale kui ka edasijõudnule, kuna on lõbus ja samas ka tõhus rasvapõletaja. Lihaste poole pealt kaasab antud liikumine nii pindmisi- kui ka süvalihaseid, mis tagab tõhusa ning mitmekülgse treeningu. Tunnis kasutatakse ka erinevaid abivahendeid nagu näiteks sallid, tokid jne, riidest lahti ei võta. Stripaeroobika tunnis osalejal tuleb oma keha vabaks lasta ja muusikal ennast kaasa viia. Nii tuleb kõik kõige paremini välja ja saavutad mõnusa rahulolu.

 

Fitness Mai pakub grupi- ja personaaltreeningud.