KASULIK

SEKSIKAD KEHAHOIAKU NIPID, mis muudavad Sind SALEDAMAKS!

Paljud naised pole rahul iseendaga, nad soovivad olla teistsugused, ilusamad, saledamad, paremad ning ihaldusväärsemad. Laisk kehahoiak ei anna just palju juurde – näiliselt võib see lisada nii mõnedki kilod ning varjutada kogu naise ilu ja edu. Kõik naised saavad aga omalt poolt nii mõndagi teha. Siin on Sulle kuus lihtsat nippi, kuidas olla atraktiivsem ja seksikam!

 

1. Puusade asetus
Puusad peaksid asetsema õlgadest eespool, keharaskus tervel jalatallal. Pole vaja selga tahapoole kallutada, vaid lihtsalt liiguta kergelt puusad keha telgjoonest ette poole. Instiktiivselt näitab see naise head seksuaaltervist.

 

2. Puusade liikumine
Üle puusa astumine kaasab liikumisse kogu jala. Kerge puusade õõtsumine paremalt vasakule näitab Sinu puusade ja veelgi enam – kogu Sinu keha nõtkust, head liikuvust.

 

3. Sirutatud rindkere
Lükka rind ette ja õlad alla. See osa kehakeelest näitab Sinu enesekindlust, julgust. Mis võiks olla veelgi seksikam!

 

4. Käte asetsemine ja liikumine
Vähemalt üks käsi peaks olema vabalt liikumas. Teise käe võib panna taskusse, kuid mitte liiga sügavale – pöial taskust välja. Kui viia käsi liiga sügavale taskusse, vajuvad õlad ette. Pöial taskust väljas takistab õlgade ettevajumist.

Väldi käte asetamist risti rinnale, eriti kõndides. See näitab ebakindlust ja soovimatust suhelda. Mõlemad käed puusas võib aga jätta liigselt ähvardava mulje.

Rääkimise ajal käe või mõlema käega aktiivselt žestikuleerides, demosntstreerid avatust ja vabadust. Kui suudad seda enesekindlalt väljendada, mõjub see eriti atraktiivselt. Katsu käsi mitte liiga kõrgele puusast ette tuua, pigem olgu käed külgedel. Vastasel korral tunduks, nagu sa üritaksid ennast kaitsta.

 

5. Pea asend
Hoia lõug paraleelselt maapinnaga. See näitab Sinu harmoonilist, enesekindlat ja muretut hoiakut. Lisab Sinu kehale elegantsust. Vaadates alla, võid jätta ebakindla ja kinnise mulje, soovi mitte suhelda.

 

6. Naeratus
Naeratus on Sinu kõige tõhusam relv! Pane tähele, et rõõmsad inimesed saavutavad alati edu. Muretu ja siira naeratusega näitad avatust - Sul on kergem leida omale partner, saadaabi või viia täide oma soove. Sinuga on meeldiv koos olla. Naerata ja küll Sa näed, elu naeratab Sulle vastu!

 

12694946_496582227181370_5644898493323781969_o