Tai joogamassaaž

Tai joogamassaaž on rahulik, hingamise rütmis teostatav tervet keha hõlmav massaaž, mis parandab lihaste elastsust, liigeste liikuvust ja vabastab vaimsest pingest. Tai joogamassažis ei kasutata õlisid ja massaaži tehakse põrandal matil läbi riiete. Tai joogamassaaž kujutab endast punktmassaaži, energiameridiaanide töö ja joogasarnaste venituste kombinatsiooni.

 

Meditatiivsete vajutustehnikatega töödeldakse läbi kogu keha, keskendudes energialiinide venitamisele ja energiapunktide mõjutamisele. Tehakse mitmesuguseid jooga-positsioonide laadseid venitusvõtteid, kasutades jooga hingamistehnikat ja meditatsiooni.  Vajutamisel kasutab massöör ära ka oma keha raskust - lisaks labakäe ja sõrmede vajutustele kasutatakse ka jalgu, põlvi ja küünarnukke. Kindlate vajutuste ja venituste abil vabastatakse blokeeritud energia ja tasakaalustatakse hinge, keha, mõtete ja tunnete vaheline koostöö.

 

 

Tai joogamassaaži tuntumad füsioloogilised toimed:

  1. kehahoiu, rühi korrigeerimine ja säilitamine; kehatunnetuse parandamine
  2. vere- ja lümfiringe aktiveerimine
  3. lihaspingete vähendamine ja ennetamine ning liigesliikuvuse parandamine ja säilitamine
  4. siseelundkondade töö stimuleerimine
  5. töövõime taastamine ja säilitamine; stressi vähendamine ja ennetamine; meelerahu taastamine ja säilitamine.

 

Massaaži tulles pane selga või võta kaasa avarad, mugavad riided ja jälgi, et viimasest tugevast toidukorrast oleks möödas vähemalt 2 tundi. Selleks, et massaaži mõju kehale saavutaks efekti, on soovitav läbi teha vähemalt viis seanssi.

 

Hind: 35 €/h