18.07.2017

Seda, mida mu näpud täna jõuavad veel kirjutada

Ciao!

 

Mul on programm nii tihe, et õhtul ei liigu sõrmed väga lisaliigutuste tegemiseks üldse 😀 Muide.. kell on 1.55 Itaalia kella järgi. 

 

IGATAHES. Käisin eelmisel laupäeval Milanos. Seal oli väga ilus. Hommikul vara läksin Maikeni ja ühe teise jooga treeneriga rongiga linna. Terve päeva kõndisin üksi kõikvõimalikud kohad läbi. Kõige vahvam mälestus oli see, kui ma käisin ühes putkas (loe kohvikus), kus ma kaks aastat tagasi ka juhuslikult külastasin ja maailma parimat Margarita pitsat sain. Märkasin, et seda kohvikut pidasid need samad omanikud, vanem paarike, kes endiselt käest kinni hoidsid ja askeldasid oma väikese perekohvikuga. Ma astusin julgelt ligi ja rääkisin oma loo. Nad olid nii toredad, et kutsusid lausa enda juurde sisse ja siis nad tahtsid, et ma teeks pilti nendega. Kallistasid ja olid nii ülevoolavad. Nii vahva oli ikka neid vaadata. Ma tahaks ka nii, et selline soe armastus kestaks aastaid ja aastaid ikka käest kinni hoides ja üksteist imetledes 🙂 Nunnu. 

Õhtul läksime Maikeni ja Eugenioga ühele basseinipeole, kus oli terve päev võrkpallivõistlus toimunud. See koht oli ülisuur, palju basseine ja selline vahva vabaajaveetmise koht. Me olime seal päris suure seltskonnaga. In Spordist olid enamus. kell 00.00 lõppes pidu ja siis läksime koju magama. 

 

Täna olin terve päeva In Spordis. Trennid ja siis olin basseini ääres ja siis uuesti trennid. Mul läks väga hästi 🙂 (ÜLIVÕRDES!)

Homme (ehk siis nüüd juba täna ) olen ühes teises klubis Montebiancos. Seal on põhiliselt veetunnid, kuid natuke ka saalitrenne. Homme ma keskendun spinningule ja süvaveele. Üks hea koolitaja annab seal trenne. Ma alustan kell 9 ja siis minu tund kell 10, kus see koolitaja jääb minu tundi kaasa tegema. 😀  klõnks 😀 lahee..

 

Kolmapäeval on Virgin Active. Seal on ka nii, et sinna tulevad mind vaatama klubi managerid ..... not nervous at all .. 😀

Ja siis on juba neljapäev, kus mul on trennid ja laste inglise keele tunnid. Reedel on trennid ja laste AqcuaDisco. wuhuu. See on fun. 🙂 Ja nadalavahetusel YOGAFUNC. 

 

Aga koduigatsus on ka vahepeal peal 🙂 Natuke keeruline on ikka olla uues kohas, üritades anda endast parimat, õppida keelt, saada aru inimestest, teha uusi trenne, kohaneda. Selline tunne nagu kogu aeg on miskit käsil. Isegi poes käimine on nagu uus tegevus.. Ma alati mõtlen, kui ma kuskil käin, et kodus on nii kerge. Vähemalt on kultuur ja keel sama 😀 Aga eks mugavustsoonis ei arenegi. Nii, et näpud püsti ja edasi 🙂

 

Aga pildid siis. Pildid on Milanost (seal on see putka pilt ka), siis on rannapidu, õhtusöök In Spordi meeskonnaga (ahjaa maitea kuidas nad ikka nii palju võivad süüa 😀  ja nad panevad põlled ka ette 😀 ),  YOGAFUNC Maikeni ja Eugenioga ja siis tundidest, mis me väljas oleme teinud.  Kliki pildil, et näha kogu galeriid!